„ROBOTYKA BAW SIĘ I BUDUJ” - cykl bezpłatnych warsztatów z zakresu programowania i konstruowania robotów dla dzieci Szkół Podstawowych powiatu: Mysłowice i bieruńsko - lędzińskiego

 fot. mat. organizatora fot. mat. organizatora

Podregion: podregion obejmujący powiaty: bieruńsko-lędziński, pszczyński oraz miasta na prawach powiatu: Katowice, Mysłowice, Tychy

Wartość zadania: 65 381,72 zł

Punkty: 1411

Informujemy, że zakończyła się rekrutacja do projektu „ROBOTYKA BAW SIĘ I BUDUJ” - cykl bezpłatnych warsztatów z zakresu programowania i konstruowania robotów dla dzieci Szkół Podstawowych  powiatu: Mysłowice i bieruńsko-lędzińskiego. 

Projekt za pomocą zabawy zakłada naukę programowania na poziomie podstawowym poprzez zabawę oraz możliwość zgłębienia wiedzy z dziedziny robotyki. W ramach zajęć, które będą odbywały się od października br. do grudnia br. uczestnicy będą mogli samodzielnie zbudować i zaprogramować swoje pierwsze konstrukcje robotów. 

Celem projektu jest rozwinięcie kreatywności i umiejętności pracy zespołowej wśród uczniów szkół podstawowych oraz kształtowanie wyobraźni przestrzennej i umiejętność logicznego myślenia.

Od dnia 30 listopada do 18 grudnia 2020 r., ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19, zajęcia w ramach projektu realizowane były zdalnie.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 Zajęcia zdalne / graf. mat. organizatora Zajęcia zdalne / graf. mat. organizatora Zajęcia zdalne / graf. mat. organizatora Zajęcia zdalne / graf. mat. organizatora fot. mat. organizatora fot. mat. organizatora fot. mat. organizatora graf. mat. organizatora fot. mat. organizatora