KONCERTOWA EKOLOGIA

 graf.. mat. organizatora graf.. mat. organizatora

Podregion: podregion obejmujący powiaty: bieruńsko-lędziński, pszczyński oraz miasta na prawach powiatu: Katowice, Mysłowice, Tychy

Wartość zadania: 103 250,00 zł

Punkty: 963

W ramach zadania pt. „Koncertowa ekologia” na terenie Katowic oraz Mysłowic, od sierpnia do października odbyły się cztery wydarzenia, których celem było upowszechnianie wiedzy i świadomości ekologicznej wśród mieszkańców śląska.

Realizator zdania Fundacja W To Mi Graj przy wsparciu Miejskiego Domu Kultury Bogucice-Zawodzie zorganizowała w ramach spotkań debatę na temat odpowiedzialności za środowisko z ekspertami ze Stowarzyszenia Wolnej Herbaty.

Cykl spotkań połączony był z koncertami, spektaklami dla dzieci oraz szeregiem atrakcji. Podczas wydarzeń można było wziąć udział w przyrodniczym quizie z nagrodami jak również spróbować kuchni wegetariańskiej i wegańskiej w strefie foodtrucków.

Wśród zaproszonych artystów byli: Ania Broda wraz z rodziną, Fifidroki, Baśnie Zebrane, Zawartko/Piasecki oraz Lufcik na Korbkę, Kuczeryki, Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi, Hapijama Fun Art, O!Teatr, Bubaski Gugaski, Pracownia ACM i inni artyści, którym leży na sercu dobro naszej planety.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 graf.. mat. organizatora graf.. mat. organizatora graf.. mat. organizatora graf.. mat. organizatora