Siatkarskie mistrzostwa powiatów mikołowskiego, raciborskiego, rybnickiego, wodzisławskiego oraz miast na prawach powiatu: Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory

 graf. mat. organizatora graf. mat. organizatora

Podregion obejmujący powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski oraz miasta na prawach powiatu: Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory

Wartość zadania: 337 676,91 zł

Punkty: 1046

Zadanie polegało na organizacji otwartych mistrzostw podregionu w piłce siatkowej w 17 kategoriach. Mistrzostwa w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn odbyły się w następujących kategoriach: minisiatkówka w dwójkach, trójkach i czwórkach, młodzicy, kadeci, juniorzy, seniorzy, seniorzy 50+.Ponadto odbył się turniej siatkówki na siedząco.

Zakupione zostały również nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego do treningów siatkarskich za zajęcie czołowych miejsc w turniejach mistrzowskich.

Dla trenerów z podregionu zorganizowana została konferencja szkoleniowa. Realizacja zadania wpłynęła na wzrost zainteresowania aktywnością sportową i trenowaniem piłki siatkowej, poprawiła się również jakość treningów i ich bezpieczeństwo. Rozegrane zostały liczne mecze siatkarskie co wpłynęło na podniesienie umiejętności gry uczestników.

Zrealizowanie projektu przyczyniło się do wzrostu zainteresowania piłką siatkową i pozwoliło na wyselekcjonowanie większej liczby młodzieży do intensywnego treningu piłki siatkowej co z kolei wpłynie na zwiększenie liczby zespołów uczestniczących w rozgrywkach.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 graf. mat. organizatora graf. mat. organizatora graf. mat. organizatora graf. mat. organizatora graf. mat. organizatora